happy_ family_on_the_floor2Korzystne ceny, nowe technologie, klasa! Do 16 lat gwarancji na solary, 12 na panele PV!

Krok po kroku pomożemy Wam zdobyć pieniądze na nowoczesne systemy solarne Solar- Tech.
Po 10-letnich testach działania naszych solarów wydłużyliśmy gwarancję.
Kupując świetne POLSKIE próżniowe kolektory słoneczne z aż 11 lub 16-letnią gwarancją oraz z 50-letnim serwisem pogwarancyjnym zyskujesz bezpieczeństwo, spokój i radość na długie lata!
Solar-Tech to dobry wybór!

baner
Lider innowacji! Ponad 10 lat na rynku!

Aby zadowolić Państwa w pełniejszym niż dotąd zakresie wprowadziliśmy kilka ciekawych innowacji, np. systemy solarne wodne do podgrzewania wody AQUASYSTEM w dobrej cenie, niemieckie panele PV na dotacje, izolację rurociągów z aerożelu lub PES-poliestru, opatentowane bezpieczniki  termiczne EXPULSER w pełni zabezpieczające kolektory przed przegrzewami.

Tego nie mają jeszcze inni! 

Nowy system (zestaw) solarny dla 3-4 osób do produkcji ciepłej wody- wodny już za 3 099 zł brutto, glikolowy za 5 399 zł brutto!!! Bezpiecznie, prosto i bezstresowo...


NOWOŚCI:

1) ZESTAWY NA KOLEKTORACH SŁONECZNYCH CPC O DUŻEJ POWIERZCHNI APERTURY

2) ZESTAWY AQUASYSTEM więcej...

3) ZŁOTA PASTA KONTAKTRONOWA więcej...

4) IZOLACJE Z AEROŻELU więcej...

5) BEZPIECZNIKI TERMICZNE DO KOLEKTORÓW PRÓŻNIOWYCH więcej...

 

Obraz 003_retusz


W ten wiosenny czas

 obniżymy ceny dla niektórych z Was.

 I aby wasze pociechy były zdrowe

 proponujemy dobre i tanie

solarne zastawy domowe!


     SŁOŃCE – podtrzymuje życie na Ziemi obdarzając nas darmową energią. Towarzyszy nam od stworzenia świata dając ciepło oraz pozytywne spojrzenie na przyszłość. Słońce jest symbolem życia. Stały wzrost cen nośników energii cieplnej i energii elektrycznej powoduje, że to bezpieczne i niewyczerpane źródło czystej energii odnawialnej staje się dziś dla nas jeszcze większym dobrodziejstwem i następuje jeszcze szybszy zwrot z inwestycji. Nie bez znaczenia jest również wpływ kolektorów słonecznych jako OZE na środowisko naturalne. Inne OZE np.pompy ciepła, elektrownie wiatrowe, elektrownie wodne tak naprawdę pośrednio korzystają również z energii słonecznej.

    
     KOLEKTORY SŁONECZNE (SOLARY)

  Odpowiednio dobrane i zainstalowane systemy solarne wykorzystujące markowe solary pozwalają w niektórych przypadkach na oszczędności nawet 100% energii cieplnej zużywanej w ciągu roku do ogrzewania wody i pomieszczeń, którą mozna wykorzystać równiż do ogrzewania wody potrzebnej dla pralki i zmywarki.

    Produkowane w Polsce wg niemieckiej technologii próżniowe kolektory słoneczne SOLAR-TECH ze zwierciadłami- solary dobrze sprawdzające się w systemach całorocznych w polskich, angielskich i skandynawskich warunkach klimatycznych ( wyłapują promieniowanie rozproszone również w dni zimne lub pochmurne- czyli działają praktycznie każdego dnia), ze względu na swoją wyjątkową trwałość i niezawodność potwierdzoną 11 lub 16-letnią gwarancją oraz 50-letnim serwisem pogwarancyjnym i rozmaitymi certyfikatami oraz dzięki dodatkowym bezpiecznikom termicznym to solidna inwestycja w przyszłość. Zatem uzyskujecie Państwo oprócz bezpieczeństwa, znacznych oszczędnosci i szybkiego czasu zwrotu co najmniej 30 lat żywotności kolektorów Solar-Tech.

    Kadra inżynierska Solar-Tech Warszawa od ponad 10 lat proponuje Państwu szerokie spektrum możliwości i zastosowań jakie niosą ze sobą nowoczesne systemy solarne i solary. Marka Solar-Tech gwarantuje nie tylko perfekcyjne dopasowanie poszczególnych zespołów, długą żywotność ale także wysokie rzeczywiste uzyski energetyczne. W ofercie tej firmy znajdą Państwo sprawdzone w całej Polsce i za granicą, satysfakcjonujące już ponad sześćset rodzin oraz kilkadziesiąt firm najefektywniejsze rozwiązania Solar-Tech (zobacz referencje- opinie Klientów) na kolektorach głównie próżniowych w zakresie m.in. energooszczędnych systemów podgrzewania wody użytkowej, systemów wspomagających centralne ogrzewanie oraz systemów ogrzewania wody w basenie. Zdobyte doświadczenie i etyka pracy owocuje pozyskiwaniem rynku i obsługą coraz większej ilości Klientów (zobacz Galerię) również także poza granicami Polski (Niemcy, Austria, Szwecja, Dania, Czechy, Słowacja, Litwa)

      PANELE SŁONECZNE (FOTOWOLTAICZNE, PV)

   Nowoczesne fotowoltaiczne panele słoneczne to sprawdzony sposób na pozyskanie energii elektrycznej pochodzącej z promieniowania słonecznego – w firmie Solar-Tech specjalizujemy się w tej dziedzinie, zapewniając każdemu z klientów dostęp do najwyższej jakości sprzętu spełniającego światowe wymogi.

Proponujemy:
a)systemy do produkcji energii elektrycznej on-grid – współpracujące z siecią elektryczną zewnętrzną
b)systemy do produkcji energii elektrycznej off-grid – z akumulatorami

Systemy solarne dostępne projektujemy tak aby odpowiadały Państwa indywidualnemu zapotrzebowaniu na energię elektryczną. Oferujemy je w korzystnych cenowo zestawach, które pozwolą Państwu na uzyskanie optymalnych oszczędności, a tym samym niższego kosztu eksploatacji domu.

Nasze panele słoneczne – ogniwa fotowoltaiczne to przyszłościowy wybór. Ich najważniejsze zalety to:
-amerykańskie lub niemieckie pochodzenie,
-zabezpieczenia AC/DC z instalacją uziemiającą dla systemów on-grid,
-wysoka efektywność pracy,
-niezależność i bezobsługowość systemu,
-przystępne ceny i szybki zwrot z inwestycji.

Na wszystkie panele słoneczne w Solar-Tech udzielamy długiej gwarancji. Nasi specjaliści są cały czas do dyspozycji i odpowiedzą wyczerpująco na wszystkie Państwa pytania. Zapraszamy serdecznie!


Wykorzystujemy do maksimum energię słoneczną!
Cieszymy się widząc Państwa satysfakcję i zadowolenie z posiadanego systemu solarnego Solar-Tech!

 

Dzięki systemom solarnym Solar-Tech z kolektorami próżniowymi o 40-letniej trwałości macie Państwo teraz pewny zwrot inwestycji po 3-10 latach, a potem już przez 30 lat czysty zysk!  Cytat biblijny - o słońcu: ,, Przyjemne jest światło i miło oczom widzieć słońce'' Koheleta 11,07

Cytat biblijny - motto: ,,Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj!'' Rzymian 12,21