baner
Lider innowacji!

Aby zadowolić Państwa w pełniejszym niż dotąd zakresie wprowadziliśmy ostatnio kilka innowacji, np. tanie systemy solarne do podgrzewania wody AUQASYSTEM i COMPACT, zwierciadła liniowe dla dodatkowych uzysków energetycznych, izolację z aerożelu wg technologii NASA, bezpieczniki termiczne w pełni zabezpieczające kolektory przed przegrzewami.

Tego nie mają jeszcze inni! 

happy_ family_on_the_floor2Niskie ceny + najwyższa klasa + kredyty od 1%! Do 16 lat gwarancji na solary, 10 na panele PV!

Krok po kroku pomożemy Wam zdobyć pieniądze na nowoczesne systemy solarne Solar- Tech.
Po 9-letnich testach awaryjności naszych solarów wydłużyliśmy gwarancję.
Kupując świetne próżniowe kolektory słoneczne z aż 11 lub 16-letnią gwarancją zyskujesz bezpieczeństwo, spokój i radość na długie lata! 

Nowy system solarny dla 3-4 osób do produkcji ciepłej wody już za 3 599 zł brutto! Bezbankowo, prosto i bezstresowo...

NOWOŚCI:

1) ZŁOTA PASTA KONTAKTRONOWA więcej...

2) ZESTAWY COMPACT więcej...

3) IZOLACJE Z AEROŻELU więcej...

4) BEZPIECZNIKI TERMICZNE więcej...


 

Obraz 003_retusz


W ten gorący letni czas

 obniżamy ceny dla każdego z Was.

 I aby wasze pociechy były zdrowe

 wprowadzamy tanie i dobre

zestawy kompaktowe. Zobacz...


     SŁOŃCE – podtrzymuje życie na Ziemi obdarzając nas darmową energią. Towarzyszy nam od początków świata dając ciepło oraz pozytywne spojrzenie na przyszłość. Słońce jest symbolem życia. Stały wzrost cen energii cieplnej i elektrycznej powoduje, że to bezpieczne i niewyczerpane źródło czystej energii odnawialnej staje się dziś dla nas jeszcze większym dobrodziejstwem.

Odpowiednio dobrane i zainstalowane systemy solarne wykorzystujące markowe solary pozwalają w niektórych przypadkach na oszczędności nawet 100% energii cieplnej zużywanej w ciągu roku do ogrzewania wody i pomieszczeń. Nie bez znaczenia jest również zbawienny jako OZE wpływ kolektorów słonecznych na środowisko naturalne. Produkowane w Polsce wg niemieckiej technologii próżniowe kolektory słoneczne SOLAR-TECH ze zwierciadłami- solary dobrze sprawdzające się w systemach całorocznych w polskich, angielskich i skandynawskich warunkach klimatycznych- (świetnie wyłapują promieniowanie rozproszone w dni zimne lub pochmurne- czyli działają praktycznie każdego dnia), ze względu na swoją wyjątkową trwałość i niezawodność potwierdzoną 11 lub 16-letnią gwarancją i rozmaitymi certyfikatami to solidna inwestycja w przyszłość. Tym samym uzyskujecie Państwo oprócz bezpieczeństwa, znacznych oszczędnosci i szybkiego czasu zwrotu co najmniej 11 lub 16 lat odpornosci na: gradobicie, rozszczelnienie rur próżniowych oraz na zamarzanie rurek ciepła heat-pipe.

     Solar-Tech Warszawa od ponad 8 lat proponuje Państwu szerokie spektrum możliwości i zastosowań jakie niosą ze sobą nowoczesne systemy solarne i solary. Marka Solar-Tech gwarantuje nie tylko perfekcyjne dopasowanie poszczególnych zespołów, długą żywotność ale także wysokie rzeczywiste uzyski energetyczne. W ofercie tej firmy znajdą Państwo sprawdzone w całej Polsce i za granicą, satysfakcjonujące już ponad pięćset rodzin oraz kilkadziesiąt firm najefektywniejsze rozwiązania (zobacz referencje- opinie Klientów) na kolektorach próżniowych w zakresie energooszczędnych systemów podgrzewania wody użytkowej, systemów wspomagających centralne ogrzewanie oraz systemów ogrzewania wody w basenie. W ofercie Solar-Tech znajdują się także systemy do produkcji energii elektrycznej na panelach fotowoltaicznych renomowanych firm, np. SHARP, BOSCH, SELFA, QCELLS oraz na inwerterach STECA. Warszawa

Cieszymy się widząc Państwa satysfakcję i zadowolenie z posiadanego systemu solarnego Solar-Tech! Dołącz do grona naszych  Klientów!

 

Wykonujemy na zamówienie kolektory o nietypowej liczbie rur, np. 4, 7, 17, 27, itp., nietypowej szerokości, oraz rurki ciepła ''heat-pipe''o różnych rozmiarach...

Dzięki systemom solarnym Solar-Tech z kolektorami próżniowymi o 40-letniej trwałości macie Państwo teraz pewny zwrot inwestycji po 3-10 latach, a potem już przez 30 lat czysty zysk!  Cytat biblijny - o słońcu: ,, Przyjemne jest światło i miło oczom widzieć słońce'' Koheleta 11,07

Cytat biblijny - motto: ,,Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj!'' Rzymian 12,21