banerLider innowacji!


Aby zadowolić Państwa w pełniejszym niż dotąd zakresie wprowadziliśmy ostatnio kilka innowacji, np. złotą pastę kontaktronową przyspieszającą przekazywanie ciepła, wymienne zwierciadła dla dodatkowych uzysków energetycznych, izolację z aerożelu wg technologii NASA, bezpieczniki termiczne w pełni zabezpieczające kolektory przed przegrzewami.

Tego nie mają jeszcze inni! 

happy_ family_on_the_floor2Dopłaty+ rabaty do inwestycji! 16 lat gwarancji!

Krok po kroku pomożemy Wam zdobyć pieniądze na nowoczesne systemy solarne Solar- Tech.
Po 8-letnich testach bezawaryjności solarów wydłużyliśmy na nie gwarancję.
Kupując świetne próżniowe kolektory słoneczne z aż 16-letnią gwarancją zyskujesz bezpieczeństwo, spokój i radość na długie lata! 

Kompletny system solarny dla 3-4 osób do produkcji ciepłej wody już za 3600 zł brutto! Bez dotacji, bez stresu.

Obraz 003_retusz

     Słońce – podtrzymuje życie na Ziemi obdarzając nas darmową energią. Towarzyszy nam od początków świata dając ciepło oraz pozytywne spojrzenie na przyszłość. Słońce jest symbolem życia. Stały wzrost cen energii cieplnej i elektrycznej powoduje, że to bezpieczne i niewyczerpane źródło czystej energii odnawialnej staje się dziś dla nas jeszcze większym dobrodziejstwem.

 

W ten jesienny czas

obniżamy ceny dla Was.

I aby wasze dzieci były zdrowe

wprowadzamy kolektory ciśnieniowe.

 


NOWOŚĆ!

WĄSKIE IRLANDZKIE ZBIORNIKI ZE STALI KWASOODPORNEJ DUPLEX:

-200L 2-WĘŻOWNICE ZA 2800 ZŁ BRUTTO,

-300L 2-WĘŻOWNICE ZA 2999 ZŁ BRUTTO!

Odpowiednio dobrane i zainstalowane systemy solarne wykorzystujące markowe solary pozwalają w niektórych przypadkach na oszczędności nawet 100% energii cieplnej zużywanej w ciągu roku do ogrzewania wody i pomieszczeń. Nie bez znaczenia jest również zbawienny wpływ kolektorów słonecznych na środowisko naturalne. Produkowane w Polsce próżniowe kolektory słoneczne SOLAR-TECH ze zwierciadłami- solary dobrze sprawdzające się w systemach całorocznych w polskich, angielskich i skandynawskich warunkach klimatycznych- (świetnie wyłapują promieniowanie rozproszone w dni zimne lub pochmurne- czyli działają praktycznie każdego dnia), ze względu na swoją wyjątkową trwałość i niezawodność potwierdzoną 11 lub 16-letnią gwarancją to solidna inwestycja w przyszłość. Tym samym uzyskujecie Państwo oprócz znacznych oszczędności i szybkiego czasu zwrotu co najmniej 16 lat odporności na: gradobicie, rozszczelnienie rur próżniowych oraz na zamarzanie rurek heat-pipe.

     Solar-Tech Warszawa od ponad 8 lat proponuje Państwu szerokie spektrum możliwości i zastosowań jakie niosą ze sobą nowoczesne systemy solarne i solary. Marka Solar-Tech gwarantuje perfekcyjne dopasowanie poszczególnych zespołów, długą żywotność oraz wysokie rzeczywiste uzyski energetyczne. W ofercie tej firmy znajdą Państwo sprawdzone w całej Polsce i za granicą, satysfakcjonujące już ponad pięćset rodzin oraz kilkadziesiąt firm najefektywniejsze rozwiązania (zobacz referencje- opinie Klientów) na kolektorach próżniowych w zakresie energooszczędnych systemów podgrzewania wody użytkowej, systemów wspomagających centralne ogrzewanie oraz systemów ogrzewania wody w basenie. W ofercie Solar-Tech znajdują się także systemy do produkcji energii elektrycznej na panelach fotowoltaicznych, np. SHARP, SCHUCO lub BOSCH. Warszawa

Cieszymy się widząc Państwa satysfakcję i zadowolenie z posiadanego systemu solarnego Solar-Tech! Dołącz do grona naszych  Klientów!

 

Wykonujemy na zamówienie kolektory o nietypowej liczbie rur, np. 4, 7, 17, 27, itp. i nietypowej szerokości.


NOWOŚCI:

1) ZŁOTA PASTA KONTAKTRONOWA więcej...

2) WYMIENNE ZWIERCIADŁA więcej...

3) IZOLACJE Z AEROŻELU więcej...

4) BEZPIECZNIKI TERMICZNE więcej...


Dzięki systemom solarnym Solar-Tech z kolektorami próżniowymi macie Państwo teraz pewny zwrot inwestycji po 3-10 latach, a potem już przez 30 lat czysty zysk!

 

70% niższe rachunki, 100% satysfakcji!

 Nowy system dotacji PROSUMENT


Cytat biblijny: ,,Nie daj się zwycieżyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj!'' Rz. 12,21