baner
Lider innowacji!

Aby zadowolić Państwa w pełniejszym niż dotąd zakresie wprowadziliśmy ostatnio kilka innowacji, np. tanie systemy solarne do podgrzewania wody AUQASOLAR i COMPACT, zestawy do produkcji prądu z panelami PV na dotacje, izolację z aerożelu wg technologii NASA, bezpieczniki termiczne w pełni zabezpieczające kolektory przed przegrzewami.

Tego nie mają jeszcze inni! 

happy_ family_on_the_floor2Niskie ceny + najwyższa klasa + kredyty od 1%! Do 16 lat gwarancji na solary, 10 na panele PV!

Krok po kroku pomożemy Wam zdobyć pieniądze na nowoczesne systemy solarne Solar- Tech.
Po 9-letnich testach awaryjności naszych solarów wydłużyliśmy gwarancję.
Kupując świetne próżniowe kolektory słoneczne z aż 11 lub 16-letnią gwarancją zyskujesz bezpieczeństwo, spokój i radość na długie lata! 

Nowy system solarny dla 3-4 osób do produkcji ciepłej wody już za 3 099 zł brutto! Bezpiecznie, prosto i bezstresowo...

choinka 2012


NOWOŚCI:

1) ZŁOTA PASTA KONTAKTRONOWA więcej...

2) ZESTAWY COMPACT więcej...

3) IZOLACJE Z AEROŻELU więcej...

4) BEZPIECZNIKI TERMICZNE więcej...


 

Obraz 003_retusz


W ten świąteczny czas

 obniżymy ceny dla niektórych z Was.

 I aby wasze pociechy były zdrowe

 wprowadziliśmy dobre i tanie

zestawy kompaktowe!Zobacz...


     SŁOŃCE – podtrzymuje życie na Ziemi obdarzając nas darmową energią. Towarzyszy nam od początków świata dając ciepło oraz pozytywne spojrzenie na przyszłość. Słońce jest symbolem życia. Stały wzrost cen energii cieplnej i elektrycznej powoduje, że to bezpieczne i niewyczerpane źródło czystej energii odnawialnej staje się dziś dla nas jeszcze większym dobrodziejstwem. Nie bez znaczenia jest również wpływ kolektorów słonecznych jako OZE na środowisko naturalne. Inne OZE np.pompy ciepła, elektrownie wiatrowe, elektrownie wodne tak naprawdę pośrednio korzystają również z energii słonecznej.

    
     KOLEKTORY SŁONECZNE (SOLARY)

  Odpowiednio dobrane i zainstalowane systemy solarne wykorzystujące markowe solary pozwalają w niektórych przypadkach na oszczędności nawet 100% energii cieplnej zużywanej w ciągu roku do ogrzewania wody i pomieszczeń.

    Produkowane w Polsce wg niemieckiej technologii próżniowe kolektory słoneczne SOLAR-TECH ze zwierciadłami- solary dobrze sprawdzające się w systemach całorocznych w polskich, angielskich i skandynawskich warunkach klimatycznych- (świetnie wyłapują promieniowanie rozproszone w dni zimne lub pochmurne- czyli działają praktycznie każdego dnia), ze względu na swoją wyjątkową trwałość i niezawodność potwierdzoną 11 lub 16-letnią gwarancją i rozmaitymi certyfikatami oraz dzięki bezpiecznikom termicznym to solidna inwestycja w przyszłość. Tym samym uzyskujecie Państwo oprócz bezpieczeństwa, znacznych oszczędnosci i szybkiego czasu zwrotu co najmniej 30 lat żywotności kolektorów Solar-Tech.

    Kadra inżynierska Solar-Tech Warszawa od ponad 9 lat proponuje Państwu szerokie spektrum możliwości i zastosowań jakie niosą ze sobą nowoczesne systemy solarne i solary. Marka Solar-Tech gwarantuje nie tylko perfekcyjne dopasowanie poszczególnych zespołów, długą żywotność ale także wysokie rzeczywiste uzyski energetyczne. W ofercie tej firmy znajdą Państwo sprawdzone w całej Polsce i za granicą, satysfakcjonujące już ponad pięćset rodzin oraz kilkadziesiąt firm najefektywniejsze rozwiązania Solar-Tech (zobacz referencje- opinie Klientów) na kolektorach głównie próżniowych w zakresie m.in. energooszczędnych systemów podgrzewania wody użytkowej, systemów wspomagających centralne ogrzewanie oraz systemów ogrzewania wody w basenie.

      PANELE SŁONECZNE (FOTOWOLTAICZNE, PV)

    Solar-Tech zajmuje się również doborem, projektem i sprzedażą systemów solarnych do produkcji energii elektrycznej (głównie on-grid) na panelach słonecznych (fotowoltaicznych, PV) renomowanych firm, np. SHARP, BOSCH, SELFA, QCELLS oraz na dobrych inwerterach np. STECA i GROWATT. Wykonujemy instalacje fotowoltaiczne o róznych mocach i na dachach o różnym usytowaniu (południowm, wschodnim, zachodnim) oraz na trawnikach w ramach programu PROSUMENT oraz taryf gwarantowanych.


Wykorzystujemy do maksimum energię słoneczną!
Cieszymy się widząc Państwa satysfakcję i zadowolenie z posiadanego systemu solarnego Solar-Tech!

 

Wykonujemy na zamówienie kolektory o nietypowej liczbie rur, np. 4, 7, 17, 27, itp., nietypowej szerokości, oraz rurki ciepła ''heat-pipe''o różnych rozmiarach...

Dzięki systemom solarnym Solar-Tech z kolektorami próżniowymi o 40-letniej trwałości macie Państwo teraz pewny zwrot inwestycji po 3-10 latach, a potem już przez 30 lat czysty zysk!  Cytat biblijny - o słońcu: ,, Przyjemne jest światło i miło oczom widzieć słońce'' Koheleta 11,07

Cytat biblijny - motto: ,,Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj!'' Rzymian 12,21