happy_ family_on_the_floor2Korzystne ceny, nowe technologie, klasa! Do 16 lat gwarancji na solary, 12 na panele PV!

Krok po kroku pomożemy Wam zdobyć pieniądze na nowoczesne systemy solarne Solar- Tech.
Po 10-letnich testach działania naszych solarów wydłużyliśmy gwarancję.
Kupując świetne POLSKIE próżniowe kolektory słoneczne z aż 11 lub 16-letnią gwarancją zyskujesz bezpieczeństwo, spokój i radość na długie lata!
Solar-Tech to dobry wybór!

baner
Lider innowacji! Ponad 10 lat na rynku!

Aby zadowolić Państwa w pełniejszym niż dotąd zakresie wprowadziliśmy ostatnio kilka innowacji, np. systemy solarne wodne do podgrzewania wody AUQASYSTEM w dobrej cenie, amerykańskie panele PV na dotacje, izolację rurociągów z aerożelu lub PES-poliestru, opatentowane bezpieczniki  termiczne EXPULSER w pełni zabezpieczające kolektory przed przegrzewami.

Tego nie mają jeszcze inni! 

Nowy system (zestaw) solarny dla 3-4 osób do produkcji ciepłej wody- wodny już za 3 099 zł brutto, glikolowy za 5 399 zł brutto!!! Bezpiecznie, prosto i bezstresowo...


NOWOŚCI:

1) ZESTAWY NA KOLEKTORACH SŁONECZNYCH CPC O DUŻEJ POWIERZCHNI APERTURY

2) ZŁOTA PASTA KONTAKTRONOWA więcej...

3) ZESTAWY AQUASYSTEM więcej...

4) IZOLACJE Z AEROŻELU więcej...

5) BEZPIECZNIKI TERMICZNE DO KOLEKTORÓW PRÓŻNIOWYCH więcej...

 

Obraz 003_retusz


W ten zimowy czas

 obniżymy ceny dla niektórych z Was.

 I aby wasze pociechy były zdrowe

 wprowadziliśmy dobre i tanie

solarne zastawy domowe!


     SŁOŃCE – podtrzymuje życie na Ziemi obdarzając nas darmową energią. Towarzyszy nam od początków świata dając ciepło oraz pozytywne spojrzenie na przyszłość. Słońce jest symbolem życia. Stały wzrost cen energii cieplnej i elektrycznej powoduje, że to bezpieczne i niewyczerpane źródło czystej energii odnawialnej staje się dziś dla nas jeszcze większym dobrodziejstwem. Nie bez znaczenia jest również wpływ kolektorów słonecznych jako OZE na środowisko naturalne. Inne OZE np.pompy ciepła, elektrownie wiatrowe, elektrownie wodne tak naprawdę pośrednio korzystają również z energii słonecznej.

    
     KOLEKTORY SŁONECZNE (SOLARY)

  Odpowiednio dobrane i zainstalowane systemy solarne wykorzystujące markowe solary pozwalają w niektórych przypadkach na oszczędności nawet 100% energii cieplnej zużywanej w ciągu roku do ogrzewania wody i pomieszczeń.

    Produkowane w Polsce wg niemieckiej technologii próżniowe kolektory słoneczne SOLAR-TECH ze zwierciadłami- solary dobrze sprawdzające się w systemach całorocznych w polskich, angielskich i skandynawskich warunkach klimatycznych- (świetnie wyłapują promieniowanie rozproszone w dni zimne lub pochmurne- czyli działają praktycznie każdego dnia), ze względu na swoją wyjątkową trwałość i niezawodność potwierdzoną 11 lub 16-letnią gwarancją i rozmaitymi certyfikatami oraz dzięki bezpiecznikom termicznym to solidna inwestycja w przyszłość. Tym samym uzyskujecie Państwo oprócz bezpieczeństwa, znacznych oszczędnosci i szybkiego czasu zwrotu co najmniej 30 lat żywotności kolektorów Solar-Tech.

    Kadra inżynierska Solar-Tech Warszawa od ponad 10 lat proponuje Państwu szerokie spektrum możliwości i zastosowań jakie niosą ze sobą nowoczesne systemy solarne i solary. Marka Solar-Tech gwarantuje nie tylko perfekcyjne dopasowanie poszczególnych zespołów, długą żywotność ale także wysokie rzeczywiste uzyski energetyczne. W ofercie tej firmy znajdą Państwo sprawdzone w całej Polsce i za granicą, satysfakcjonujące już ponad pięćset rodzin oraz kilkadziesiąt firm najefektywniejsze rozwiązania Solar-Tech (zobacz referencje- opinie Klientów) na kolektorach głównie próżniowych w zakresie m.in. energooszczędnych systemów podgrzewania wody użytkowej, systemów wspomagających centralne ogrzewanie oraz systemów ogrzewania wody w basenie.

      PANELE SŁONECZNE (FOTOWOLTAICZNE, PV)

   Nowoczesne fotowoltaiczne panele słoneczne to sprawdzony sposób na pozyskanie energii elektrycznej pochodzącej z promieniowania słonecznego – w naszej firmie Solar-Tech specjalizujemy się w tej dziedzinie, zapewniając każdemu z klientów dostęp do najwyższej jakości sprzętu spełniającego światowe wymogi.

W ofercie posiadamy:
a)systemy do produkcji energii elektrycznej on-grid – współpracujące z siecią elektryczną zewnętrzną
b)systemy do produkcji energii elektrycznej off-grid – z akumulatorami

Systemy solarne dostępne są w pełnej gamie mocy do wyboru, dlatego będą one odpowiadać Państwa indywidualnemu zapotrzebowaniu na energię elektryczną. Oferujemy je w korzystnych cenowo pakietach, które pozwolą Państwu na uzyskanie optymalnych oszczędności, a tym samym niższego kosztu eksploatacji domu.

Nasze panele słoneczne – ogniwa fotowoltaiczne to przyszłościowy wybór. Ich najważniejsze zalety to:
-polskie, amerykańskie lub niemieckie pochodzenie,
-zabezpieczenia AC/DC z instalacją uziemiającą dla systemów on-grid,
-wysoka efektywność pracy,
-niezależność i bezobsługowość systemu,
-przystępne ceny i szybki zwrot z inwestycji.

Na wszystkie nasze panele słoneczne w Solar-Tech udzielamy 10-12-letniej gwarancji. Nasi specjaliści są cały czas do dyspozycji i odpowiedzą wyczerpująco na wszystkie Państwa pytania. Zapraszamy serdecznie!


Wykorzystujemy do maksimum energię słoneczną!
Cieszymy się widząc Państwa satysfakcję i zadowolenie z posiadanego systemu solarnego Solar-Tech!

 

Dzięki systemom solarnym Solar-Tech z kolektorami próżniowymi o 40-letniej trwałości macie Państwo teraz pewny zwrot inwestycji po 3-10 latach, a potem już przez 30 lat czysty zysk!  Cytat biblijny - o słońcu: ,, Przyjemne jest światło i miło oczom widzieć słońce'' Koheleta 11,07

Cytat biblijny - motto: ,,Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj!'' Rzymian 12,21